ارابه اعتراض ارديبهشت داوطلبان استان کرمان

ارابه: اعتراض ارديبهشت داوطلبان استان کرمان انتخابات شوراها انتخابات 96 کرمانشاه صلاحیت

گت بلاگز علمی پزشکی ‌شرکت ۲۵۰ هزار معلم جهت دوره‌های بازآموزی پایه یازدهم

رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات از ارائه دوره‌های بازآموزی 250 هزار معلم پایه یازدهم خبر داد.

‌شرکت ۲۵۰ هزار معلم جهت دوره‌های بازآموزی پایه یازدهم

اسفندیار چهاربند رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات در گفت وگو با خبرنگارآموزش و پرورش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ در خصوص برنامه های در نظر گرفته شده است جهت معلمان پایه یازدهم عنوان کرد: جهت معلمان این مقطع تحصیلی برنامه بازآموزی در دستور کار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: در کارگاه های در نظر گرفته شده است به منظور دوره های اجرایی ضمن خدمت به معلمان پایه یازدهم ارائه هر چه بهتر این آموزه ها مورد توجه قرار گرفته است و امسال این دوره در اردبیل برگزار شد.
رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات در خصوص تعداد معلمان تحت پوشش در دوره ها بیان کرد: با توجه به اینکه معمولا معلمان ساعت موظفی تدریس در پایه دهم و یازدهم به طور یکسان دارند، لذا آمار دقیقی از معلمان پایه یازدهم نداریم ولی با احتساب این شرایط، قریب به 250 هزار نفر جهت دوره های بازآموزی در نظر گرفته شده است است.

عبارات مهم : آموزش

وی تصریح کرد: جهت دسترسی با کیفیت به دوره های آموزشی، بهره مندی از اینترنت جهت معلمان مورد توجه قرار گرفته است و در این راستا با چندینه شرکت که تجربه خوبی در این حوزه داشتند، مذاکرات اولیه انجام دادیم.
چهاربند یادآور شد: دوره های الکترونیکی دسترسی و کیفیت کار این دوره را زیاد کردن می دهد و امیدواریم طی چهار ماه به تناسب گروه های درسی اجرای دوره ها به طور کامل انجام شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آموزش | منابع | معلمان | آموزشی | برنامه | برنامه ریزی | آموزش و پرورش | آموزش و پرورش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog