ارابه اعتراض ارديبهشت داوطلبان استان کرمان

ارابه: اعتراض ارديبهشت داوطلبان استان کرمان انتخابات شوراها انتخابات 96 کرمانشاه صلاحیت

گت بلاگز مازندران خنثی سازی مکر دشمن های با صبر و پرهیزگاری

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری ، ابراهیمیان استاد حوزه و دانشگاه در بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام راحل(ره) واقع در مصلی بزر

خنثی سازی مکر دشمن های با صبر و پرهیزگاری

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، ابراهیمیان استاد حوزه و دانشگاه در بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام راحل(ره) واقع در مصلی بزرگ این شهرستان امام خمینی(ره) را عالم، فقیه و سیاستمدار برجسته دانست و گفت: امام خمینی(ره) بدرستی پرسشها را می فهمید آیا که پرهیزگاری و معرفت داشت و آدم قرآنی بود به نوعی قرآن در تار و پود ایشان نشسته بود.

وی با تاکید براینکه در داخل کشور عزیزمان ایران و کشورهای اسلامی عده ای کوچک فرزند های مذهبی می درخواست کردند انقلابی شوند که مارکسیست می شدند، افزود: اسلام بعنوان یک نظام مدیریتی در عالم مطرح نبود و ضعف ها زیر دست و پا له شده است بودند و کسی نبود که به فریاد آنها برسد.

خنثی سازی مکر دشمن های با صبر و پرهیزگاری

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه امام بزرگوار از ائمه اطهار بدرستی آموخت و در دفاع از اسلام از سید الشهدا(ع) و در دفاع از محرومان از امام علی(ع) الگو گرفت، گفت: انقلابی بودن را از امام خمینی(ره) بیاموزیم لیکن این وجود گرانقدر از توحید آموخت و به لحاظ معرفتی در اوج عرفان بود که دلش جهت مردم می سوخت.

ابراهیمیان با اشاره به اینکه در آن سال ها آمریکا یک پیمان بیش از صد میلیون دلاری را با عربستان جهت خرید اسحله امضا کرد و عربستان بسیار خطرناک و مرموز بوده هست، افزود: تمام نگرانی آنها این است که ادبیات سیاسی انقلاب جای آنها را گرفته است با توجه به اینکه شاه بدنبال کارهای خود بود و کاری با دیانت و اسلام نداشت لذا عربستان با پول خود عالم اسلام را خام کرده بود.

وی گفت: هم اکنون انقلاب اسلامی یک رقیب جدی جهت آنها است و نمی داند با این رقیب چکار کند و فکر می کند اگر این سلاح را بخرد حل می شود امام این کار بزرگ را از طریق تهذیب، توسل، انس با قرآن کریم جواب داد.

وی با بیان اینکه امام راحل(ره) در حوزه معرفت الله تام بوده و در انجام وظایف مامور بود و خودشان را موظف به انجام وظایف می دانست، افزود: امام خمینی(ره) بدرستی پرسشها را می فهمید آیا که پرهیزگاری و معرفت داشت و آدم قرآنی بود به نوعی قرآن در تار و پود ایشان نشسته بود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری ، ابراهیمیان استاد حوزه و دانشگاه در بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام راحل(ره) واقع در مصلی بزر

استاد حوزه علمیه و دانشگاه گفت: برجستگی امام در بین سیاست مداران عالم نیز قرآنی بود و با الفاظ قرآنی بازی نمی کرد؛ علاوه بر تسلط مضامین و مفاهیم قرآنی هیچ وقت بر معانی قرآنی بازی نمی کرد بلکه قرآن را در خود پیاده می کرد و بسیار مراقب همه چیز بود.

وی با تاکید براینکه سیاست مداری که از قلم و زبانش آلودگی می بارد و هر چه به ذهن ناقصش آمد بیان کند آن سیاست مدار امامی نیست، خاطرنشان کرد: امام شخصیتی بوده که تواضع داشت و در برابر کسی سجده می کرد که درس می گرفت و ما امروزه در سده خود باید امام را الگویی جهت همگان بدانیم.

انتهای پیام/آ

واژه های کلیدی: اسلام | سیاست | اسلامی | عربستان | امام خمینی | انقلاب اسلامی | خنثی سازی | خنثی سازی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog