ارابه اعتراض ارديبهشت داوطلبان استان کرمان

ارابه: اعتراض ارديبهشت داوطلبان استان کرمان انتخابات شوراها انتخابات 96 کرمانشاه صلاحیت

گت بلاگز وب‌گردی با این گیاه های به طور طبیعی کلیه‌هایتان را تقویت کنید

بسیاری از افراد هنگامی که از خواب بیدار می‌شوند با نخستین نگاه در آینه متوجه یک علامت غیر طبیعی در خود شده است و در طول روز در گیر آن خواهند بود. احساس نفخ،

با این گیاه های به طور طبیعی کلیه‌هایتان را تقویت کنید

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، علل بسیاری در احتباس آب در بدن (تجمع بیش از حد مایعات در سیستم گردش خون و بافت های بدن) وجود دارد مانند سندروم قبل از قاعدگی، استرس، مصرف زیاد سدیم و ..

عبارات مهم : سیستم
نکته حائز اهمیت برایمان تکرار و استمرار این علائم است که می تواند ناشی از پرسشها جدی گوارشی و کلیوی باشد حال در گزارش گیاهانی که می تواند بطور بالقوه و طبیعی از این دسته پرسشها جلوگیری کند و علاوه بر آن کلیه هایتان را تقویت نیز می کند معرفی کرده ایم.

گلپر: این گیاه بافایده علاوه بر کم کردن نفخ جهت کم کردن ناراحتی های هورمونی نیز بسیار سودمند هست. این گیاه باعث تسکین نفخ و زیاد کردن ادرار شده است بخصوص در زنانی که در دوره دوران قاعدگی دچار این عارضه ها می شوند. بطرز شگفت انگیزی این گیاه جهت عملکرد صحیح کلیه در مردان بافایده هست، همچنین باعث ترشح هورمون زیاد در مردها شده است و سلامت جنسی آنان را اصلاح می بخشد. زنان باردار و شیر دهنده با مشورت دکتر مصرف کنند.

زالزالک: این گیاه فوق العاده جهت کم کردن احتباس آب اضافی و حمایت از عملکرد کلیه ها عالی ترین گزینش هست. جهت هزاران سال، مردم نپال و تبت از زالزالک به عنوان یک گیاه مهم و بافایده در اصلاح عملکرد کلیه ها و بینایی استفاده می کنند. همچنین جهت داشتن یک خواب آرام می توانید آن را در چایتان ریخته و میل کنید، افرادی که قند خون پایینی دارند از مقدار کم این گیاه استفاده نمایند.

جینسنگ: انرژی زا، ارزش غذایی بالا، محافظ کلیه ها و حفظ شرایط سالم بدن همگی در این گیاه خلاصه می شود. به گفته شرکت بهداشت جهانی جینسنگ سرشار از مزایای بالقوه جهت سلامت بدن بدون حتی یک عارضه جانبی هست. این ریشه خارق العاده به تنظیم جریان خون، کنترل سطح قندخون، تمرکز اعصاب، زیاد کردن حافظه و از همه مهم تر اصلاح در سیستم گوارش و کلیه ها کمک شایانی می کند. توصیه می شود افراد مبتلا به دیابت نوع 2 از این گیاه استفاده کنند.

قاصدک: برای کسانی که به دنبال گیاهی موثر جهت کم کردن احتباس آب اضافی بدنشان هستند و علاوه بر آن می خواهند گیاه مورد نظر دارای مواد معدنی فراوان باشد گیاه قاصدک یکی از کارامدترین گیاه های در این زمینه هست. قاصدک یک گیاه موثر جهت عملکرد صحیح سیستم گوارش و کلیه ها هست. مطالعات نشان داده است افرادی که هنگام بیدار شدن دچار پف می شوند این گیاه سریع پف آنان را کم کردن می دهد علاوه بر آن جهت کم کردن قند خون اوج بسیار بافایده هست.

منبع:جام جم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سیستم | استفاده | احتباس آب | خارق العاده | احتباس آب در بدن | گیاهان دارویی | گلپر | کلیه ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog