ارابه اعتراض ارديبهشت داوطلبان استان کرمان

ارابه: اعتراض ارديبهشت داوطلبان استان کرمان انتخابات شوراها انتخابات 96 کرمانشاه صلاحیت

گت بلاگز کرمان ورود دو شرکت دانش بنیان کرمان درچرخه تولید و صنعت

مشاور استاندار کرمان در امور جوانان گفت: شرکت های دانش بنیان بعد از تشکیل در پی دریافت اعتبارات و مجوز جهت ورود به تناوب تولید و صنعت بودند که 12 شرکت دانش

ورود دو شرکت دانش بنیان کرمان درچرخه تولید و صنعت

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، حسین صفریان در جشنواره نشاط و امید جوانان که همزمان با هفته جوان افزود: گروه مشاوران جوان از سال 93 به دستور استاندار کرمان تشکیل شد و ما هیچگونه چارت و دستورالعملی نداشتیم و با تنظیم دستورالعملی در قالب هشت کمیته کار خود را شروع کردیم.
وی افزود : بعد از 2 سال و نیم با افتخار توانستیم در سایه حمایت های بی دریغ استاندار کرمان و تلاش سمن های جوانان کارهای بسیاری انجام دهیم لذا در شرکت های دانش بنیان چهار کمیته برطرف موانع تولید تشکیل و پرسشها این شرکت ها بررسی شد.

عبارات مهم : کرمان
مشاور استاندار کرمان در امور جوانان خاطر نشان کرد: ابتدا انتظار در سطح این بود که کارگزاری در پارک علم و فناوری جهت اعطای مجوز مستقر شود و صندوق نوآوری و شکوفایی راه اندازی شود که با دستور استاندار انجام و ماحصل آن موجب زیاد کردن چشمگیر شرکت های دانش بنیان شد.
وی تصریح کرد: در حوزه امور اجتماعی نخستین گروهی که به حاشیه نشینی در 2 سال پیش ورود کرد گروه مشاوران جوان بود و استاندار کرمان مدیران را به منطقه آورد و ماحصل دیدار و پیگیری استاندار، طرح نجات و ساماندهی حاشیه نشینی بود که اکنون انجام می شود.
صفریان بیان کرد: در حوزه اقتصادی نخستین گروه مورد مشورت استاندار جهت تهیه الگوی توسعه در استان، گروه مشاوران جوان بود و در ادامه طرح هایی به ابتکار استاندار کرمان و مدیران اجرایی اجرا شد.
وی گفت: در امر ایجاد خزانه استعداد استان کرمان نیز تفکر استاندار در مورد نیروی انسانی و مهارت ها باعث شد طرح جانشین پروری در گروه مشاوران جوان شروع و برآیند آن طرح به وسیله شرکت مدیریت و برنامه ریزی در هشت دستگاه به صورت پایلوت اجرا شود.
مشاور استاندار کرمان افزود: زمانی چارت نداشتیم ولی همت داشتیم بعد پا بعد نکشیدیم و روزگاری نگاه به حوزه جوانان در دستگاه های اجرایی نگاه آمرانه بود ولی امروز در بسیاری از دستگاه های اجرایی مشاور جوان استخدام کردند.
انتهای پیام/ی

واژه های کلیدی: کرمان | جوانان | دستگاه | شرکت های دانش بنیان | شرکت دانش بنیان | تولید و صنعت | جوانان | کرمان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog